НОВИНИ

Потужний циклон з Молдови заллє Україну дощами

Гідрометцентр прогнозує дощі по всій території України до 6 вересня. Про це на брифінгу повідомив заступник директора Гідрометцентру Анатолій Прокопенко.

«Дощі різної інтенсивності будуть випадати практично на всій території України», - сказав він.

Прокопенко зазначив, що 28 серпня прогнозуються дощі у південних, східних і західних областях, температура вдень у більшості регіонів +18 ... +23 градуси, а в південних областях і Криму до +32 градусів.

Найскладніші погодні умови Гідрометцентр прогнозує 29 серпня коли, крім Криму та кількох південних областей, на більшості території України пройдуть сильні дощі, можливо з градом, та шквали 15-20 м/с.

Також прогнозується зниження температури до +14 ... +20 градусів практично у всіх областях.

За словами Прокопенка, така зміна погодних умов пов'язана із входженням в Україну з боку Молдови потужного циклону.

Дощі з грозами продовжаться 30 серпня, а 31 серпня опади можливі тільки на Лівобережжі, температура встановиться на рівні +18 ... +24 градуси, а на півдні і в східних областях +23 ... +29 градусів.

1 вересня короткочасні дощі можливі лише у східних та центральних областях, температура в більшості регіонів буде на рівні +22 ... +28 градусів.

А з 2 по 5 вересня також можливі короткочасні дощі і температура в більшості областей утримається на рівні +23

У Києві 27-28 серпня прогнозується помірний температурний режим, +18 ... +23 градуси, без опадів, а з 29 по 31 серпня можливі дощі, і температура знизиться до +16 ... +20 градусів.

1 вересня в Києві короткочасні опади можливі лише вранці та ввечері, температура буде на рівні +21 ... +23 градусів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.