НОВИНИ

Кравчук вважає, що перекриття доріг для кортежів – це «безкультур'я»

Екс-президент Леонід Кравчук вважає безкультур'ям затримки дорожнього руху заради пропуску кортежів українських чиновників. Про це він заявив в ефірі hromadskeradio.org.

«От коли, скажімо, їдуть чиновники, і за ними п’ять автомобілів, і зупиняють на 15 хвилин рух весь – це є безкультур’я. Це є неповага до водіїв», – сказав Кравчук.

«Прем’єр-міністр, голова Верховної Ради, це ж чиновники. І скажімо ті, які мають статус охорони, і які їздять. Я ж не заперечую, що вони мають їздити з супроводом. Тільки порядок супроводу – я бачив це, скажімо, у Франції – їдуть два мотоциклісти, доїжджають до перетину вулиць, зупиняють рух – проїхав президент, чи хто там – і рух відновляють», – розповів він.

«У нас по-іншому. У нас за 10 хвилин, як він ще не виїхав, тільки бриється, уже кажуть, що він їде. Міліція стоїть, і все зупинила. Люди стоять. Якби вони пішли почули, що люди ті кажуть в автомобілях, ту «ізящную русскую словесность», яку вони до них застосовують, їм би стало моторошно», – наголосив екс-президент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.