НОВИНИ

Олександр Ляпін: Більшість творчої української фотографії – це кіч

В Україні немає єдиної школи фотографії. Про це в інтерв’ю «Українському тижню» розповів фотограф і художник Олександр Ляпін.

«Більшість творчої української фотографії – це кіч. Найчастіше він органічний, тобто люди цим займаються всерйоз. І тільки дуже малий відсоток є тих, хто використовує його як інструмент», - зазначив він.

За словами Ляпіна, якщо говорити про регіональні особливості української фотографії, то більшість міст та регіонів зливаються в один невиразно-аматорський фон.

«Київської школи фотографії немає, тут суцільна еклектика, хіба що добре розвинене документальне фото. Південь України – м’яка, еротична фотографія. Харків породив у цій царині авангард, треш, який вирвався у світ. Більше й згадати нічого. Взагалі якоїсь єдиної об’єднаної української школи фотографії немає», - зазначив Ляпін.

За його словами, діяльність Української фотографічної альтернативи, куди він входить, і спрямована на те, щоб підняти фотографію до загальноукраїнського рівня, створити спільний майданчик як для аматорів, так і для професіоналів.  

Детальніше читайте у матеріалі «Знімати головою» у № 34 «Українського тижня».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.