НОВИНИ

На День Незалежності МВС виведе на вулиці України понад 10 тис. міліціонерів

Понад 10 тисяч працівників органів внутрішніх справ забезпечуватимуть правопорядок під час святкування Дня Незалежності України. Про це повідомляє Управління зв'язків з громадськістю МВС України.

"До охорони громадського порядку в Україні залучено понад 10 тисяч правоохоронців", - зазначили в УЗГ.

У МВС також поінформували, що 23-24 серпня в усіх регіонах України та безпосередньо у міністерстві працюватимуть штаби, які в цілодобовому режимі здійснюватимуть моніторинг стану оперативної обстановки у державі.

За попередніми даними МВС, в означений період заплановано проведення понад 860 заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 22-ї річниці Незалежності України.

"Урочистості відбудуться у 514 населених пунктах усіх регіонів країни. Очікується, що у відзначенні державних свят візьмуть участь понад 308 тисяч громадян", - повідомили у МВС.

Як повідомлялось, Партія регіонів планує вивести на вулиці Києва для святкування Дня Незалежності 50 тисяч осіб.

У зв’язку з відзначенням у столиці Дня Державного Прапора та 22-ї річниці Незалежності України в центрі Києва обмежать рух автотранспорту.

Нагадаємо, минулого року охорону громадського порядку під час святкування Дня Незалежності України забезпечували понад 16 тисяч міліціонерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.