НОВИНИ

У Азарова спробують затвердити угоду з Chevron в обхід Івано-Франківської облради

Міністр енергетики й вугільної промисловості Едуард Ставицький допускає, що проект угоди про розподіл продукції з компанією Chevron і ТОВ «Надра Олеська» може бути погоджений Верховною Радою замість Івано-Франківської обласної ради. Про це він повідомив сьогодні в Кабміні.

«Якщо в них не зміниться ця думка й ті пропозиції, які вони вже надавали, і ми їх схвалювали – вони не будуть сприяти тому, щоб це відбулося, то уряд буде зобов’язаний винести це питання на розгляд у парламенті», – сказав урядовець.

Водночас мiнiстр висловив сподiвання, що Iвано-Франкiвська облрада все-таки пiде назустрiч уряду, i Chevron зможе працювати на Олеськiй площi.

Як повідомлялось, вчора Івано-Франківська обласна рада не проголосувала за проект угоди з компанією «Шеврон» і товариством з обмеженою відповідальністю «Надра Олеська» про видобуток сланцевого газу в межах Олеського родовища.

При цьому депутати вирішили не закривати розгляд цього питання, а протокольно доручили голові Івано-Франківської облради звернутися до Кабміну з пропозицією вивчити напрацьовані робочою групою, створеною при облраді, пропозиції до проекту угоди, внести до нього відповідні зміни і знову направити на розгляд облради.

Компанія Chevron має намір провести розвідувальне буріння на Олеській площі, що  в Івано-Франківській та Львівській областях, протягом п'яти років.

Як повідомлялось, найактивніше проти сланцевого газу виступають екологи і місцеві депутати.

Прем'єр-міністр Микола Азаров раніше критикував Львівську та Івано-Франківську облради за зволікання з ухваленням проекту угоди, що дозволяє розробкою видобутку сланцевого газу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.