НОВИНИ

У Львові тисяча осіб вшанували жертв Голодомору

У Львові понад 1000 осіб взяли участь у ході від НУ «Львівська Політехніка» до пам’ятника Тарасові Шевченку, якою учасники X Світового конгресу українців та небайдужі львів’яни вшанували жертв Голодомору 1932-1933 років.

Потім біля пам’ятника відбулась панахида, яку відслужив Владика Ігор (Возьняк).

  

Після панахиди кожен з учасників ходи поклав до підніжжя пам’ятника 5 обвитих чорною стрічкою колосків пшениці, які, символізуючи життя і духовне багатство, нагадують про скоєний сталінським режимом злочин проти українського народу – сумнозвісний «закон про п’ять колосків».

Окрім учасників та делегатів конгресу із 30 країн світу, участь у ході також взяли українські політики. Зокрема були присутні лідер партії УДАР Віталій Кличко, народні депутати Ярослав Гінка та Ярослав Дубневич (обидва з фракції УДАР), голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк та народний депутат Андрій Парубій (ВО «Батьківщина»).

 

Наразі розпочалось офіційне відкриття Х Світового конгресу українців, що проходить у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Як повідомлялось, ювілейний, X Світовий з'їзд українців відбувається у Львові 20–22 серпня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.