НОВИНИ

Кравчук вважає, що його ювілей потрібен усій Україні

Колишній президент (1991-1994) Леонід Кравчук виступає за створення до його 80-річчя виставки або документального фільму про епоху здобуття Україною незалежності. Про це він сказав на прес-конференції.

«Ювілей не повинен бути для Кравчука, ювілей повинен бути для України. Потрібно не показувати заслуги однієї людини, а показувати період. Наскільки я розумію, завершених оцінок періоду здобуття незалежності у нас так і немає», - сказав він.

За його словами, з приходом кожного нового президента переписуються підручники з історії України, у зв'язку з чим необхідно об'єктивно описати процеси, які були в країні під час здобуття незалежності.

Кравчук виступає за створення до його ювілею виставки або документального кінофільму про цей історичний період.

«Добре було б, якби створили виставку або кінофільм документальний, де будуть (зображені процеси), які були в Радянському Союзі, як починалося все, чому відбувся референдум (про незалежність України), чому народ проголосував, що відбулося після, які помилки були у влади, в тому числі і у президента », - додав Кравчук.

Він зазначив, що, безумовно, під час його перебування у влади були як позитивні, так і негативні моменти, і необхідно дати їм об'єктивну оцінку і показати реальну картину часу.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів затвердив план заходів святкування 80-річчя екс-президента Леоніда Кравчука в 2014 році. Згідно з розпорядженням уряду №591 від 3 липня, з нагоди ювілейної дати будуть проведені: фотовиставка, присвячена діяльності Кравчука, наукова конференція щодо інституту президентства в системі державної влади України та урочистий вечір у Національній опері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.