НОВИНИ

Греко-католики провели молебень на честь хрещення Русі

Віряни Української греко-католицької церкви (УГКЦ) провели на Володимирській гірці урочистий молебень з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Предстоятель УГКЦ Святослав (Шевчук), який очолив молебень, закликав українців до єдності у вірі.

Сьогодні також відбудеться всенічна з освяченням Патріаршого собору Воскресіння Христового, а завтра відбудеться урочиста хода, архієрейська Божественна літургія, чин освячення Патріаршого собору та освячення води на Дніпрі.

Як відомо, в Українській греко-католицькій церкві очікують понад 20 тис. паломників з різних країн світу на заходи в Києві з нагоди святкування 1025-річчя Хрещення Русі (17-18 серпня) і освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Нагадаємо, 27-28 липня відзначали Хрещення Русі УПЦ КП і УПЦ МП. Зокрема 27 липня у Києві біля пам’ятника святому князю Володимиру відбувся святковий молебень з нагоди 1025-ї річниці хрещення Київської Русі. Разом з релігійними діячами молились президенти України Віктор Янукович, Росії Владімір Путін, Молдови Ніколай Тімофті та Сербії Томіслав Ніколич. Молебень провів глава Російської православної церкви патріарх Кіріл разом із главою Української православної церкви Московського патріархату Митрополитом Володимиром.

28 липня у Києві УПЦ КП провела молебень з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі.

Протягом трьох днів святкування 1025-річчя Хрещення Русі до України приїхало 637 паломників.

Читайте також: На Хрещатику «похвалились Христом» під пиво, горілку і карти

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.