НОВИНИ

У Каїрі убили сина духовного лідера "Братів-мусульман"

Син духовного лідера єгипетського ісламістського руху "Брати-мусульмани" Мохаммеда Баді загинув в Каїрі під час сутичок ісламістів з поліцією. Про це повідомив рух на своїй сторінці в Facebook.

Поки офіційних заяв з приводу поширеної інформації не надходило, як не повідомляються і подробиці.

Як повідомлялось, безлади і зіткнення між прихильниками поваленого президента Мухаммеда Мурсі і силами безпеки Єгипту тривають четвертий день. Кількість жертв наближається до 800 осіб.

В ніч на суботу сили безпеки штурмували мечеть Аль-Фатх на площі Рамзес, де сховалися сотні прихильників усунутого президента Мухаммеда Мурсі після проведеного в п'ятницю ісламістами "дня гніву".

Міністерство закордонних справ України закликало українських громадян утриматися від поїздок до Єгипту у зв’язку з черговим загостренням ситуації безпеки в країні.

14 серпня в Єгипті оголосили про введення надзвичайного стану. Це сталося після того, як сили безпеки розігнали два наметові містечка прихильників поваленого президента Мохаммеда Мурсі. За цей час у Каїрі та інших містах загинуло понад 600 людей, переважно цивільних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.