НОВИНИ

З вересня одна з центральних вулиць Києва стане пішохідною

У Києві планують зробити вулицю Сагайдачного пішохідною з вересня цього року. Про це йдеться в повідомленні Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації.

"Уже восени, у вересні, вулиця Сагайдачного перетвориться на пішохідну. Саме такий статус вулиці визначила нова транспортно-пішохідна схема Подолу, розроблена Департаментом містобудування й архітектури. Перші кроки до створення пішохідного Подолу почнуться після Дня незалежності", - сказано в повідомленні Департаменту.

Поетапно буде проходити реконструкція вул. Сагайдачного.

На першому етапі плануєтся реконструкція від Контрактової площі до вул. Андріївської, на другому – до вул. Ігоревської, на третьому – до Поштової площі.

Як стверджують у Департаменті, завдяки створенню однобічного руху на деяких вулицях (Межигірській, Констянтинівській, Братній й Волоській) Подолу, він звільниться від зайвого шуму, а транспортний потік зменшиться.

"Трохи пізніше, восени, винесемо на громадське обговорення й проект Контрактової площі, зберемо всі побажання киян і виберемо одне оптимальне рішення", – зазначається в повідомленні.

Проектом "Київ самобутній" заплановано заходи щодо реставрації й ремонту фасадів Контрактової площі, благоустрою і озеленення, обмеження транспортного навантаження на неї, усунення дисонуючих елементів.

Закінчити реконструкцію вул. Сагайдачного планується до Дня Києва 2014 року.

Після завершення реконструкції Поштової площі й хордової дороги з Повітрофлотського проспекту до Залізнично-автомобільного мостового переходу (мосту Кірпи) передбачається обмеження в'їзду на територію Подолу.

Як повідомлялось, у КМДА обіцяють до Дня Незалежності відкрити у Києві три парки. 

Читайте також: Невиконані обіцянки КМДА: Станція «Теремки», велодоріжки й безкоштовний Wі-Fі у метро

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.