НОВИНИ

У Росії пояснюють блокування українського експорту бюрократизмом Митного союзу

Труднощі з проходженням українськими товарами російської митниці викликані бюрократією. Про це в ефірі радіостанції "Ехо Москви" заявив голова комітету Державної думи РФ у справах СНД Лєонід Слуцкій.

Слуцкій пояснив, що труднощі з українськими товарами на російської митниці викликані бюрократією через те, що Україна не є членом Митного союзу. Однак, за його словами, жодної політики в цьому немає.

Слуцький додав, що сподівається, що до кінця серпня митні служби обох країн вирішать усі труднощі.

Політик також підкреслив, що проблеми дійсно є, але вони можуть бути вирішені в найкоротші терміни.

Нагадаємо, Федерація роботодавців України заявила, що Федеральна митна служба Росії з 14 серпня фактично заблокувала імпорт товарів з України. За інформацією Федерації, митна служба Росії включила до списку ризикованих експортерів всі українські підприємства, що постачають свою продукцію у РФ. Втрати України від таких дій російської сторони, за оцінками ФРУ, можуть досягти до  $2-$2,5 млрд тільки в другому півріччі поточного року.

Федеральна митна служба Росії не коментує цю інформацію.

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник, коментуючи цю ситуацію, зазначив, що складається враження, що "Україну намагаються в нецивілізований спосіб схилити до об'єднання з Митним союзом".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.