НОВИНИ

У Єгипті оголосили про введення надзвичайного стану

На тлі масових заворушень у Каїрі, які переросли у стрілянину поліції з протестувальниками, тимчасовий президент Адлі Мансур заявив про введення надзвичайного стану в усіх єгипетських містах.

Уряд Єгипту оголосив про введення у країні надзвичайного стану на один місяць.
Режим НС почав діяти з 16.00 середи, 14 серпня (17.00 за київським часом).

Він передбачає необмежені повноваження армії і силових структур, а також можливе встановлення комендантської години з обмеженням пересування вулицями міст.

Це сталося після того, як сили безпеки розігнали сьогодні два наметові містечка прихильників поваленого президента Мохаммеда Мурсі. Щонайменше було 50 вбитих у сутичках, "Брати-мусульмани", які підтримують протест, заявляють про сотні вбитих, однак влада говорить про значно меншу кількість жертв.

Як відомо, протестувальники, які виступають проти відсторонення військовими від влади президента Мурсі, розбили свої табори у місті півтора місяці тому.

Нагадаємо, у Єгипті після масових мітингів проти президента Мурсі та "Братів-мусульман", яких звинуватили у просуванні ісламістських планів та неспроможності впоратися з економічними проблемами країни, стався переворот.

10 липня генеральний прокурор Єгипту видав ордер на арешт одного з лідерів руху "Брати-мусульмани" Мохамеда Баді та кількох інших високопоставлених діячів руху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.