НОВИНИ

У ПР запідозрили, що Росія намагається у "нецивілізований спосіб" схилити Україну до Митного союзу

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник вважає, що Росія програє від дій своєї митної служби щодо українських товарів.

"Якщо це відповідає дійсності, і є якісь тенденції до збільшення таких перешкод пересування товару, то, безумовно, від цього програє і Росія, тому що ринок нашої продукції там (у Російській Федерації – Ред.) не заповнить ніякий Китай", - сказав Олійник.

На думку народного депутата, "від того, що буде зупинено ринок, створюються перешкоди в пересуванні української продукції, яка є однією з найкращих, якщо брати порівняно з російською і китайською, від цього постраждають самі росіяни".

"Так не можна розмовляти з сусідами, суверенними державами, якщо є якась пропозиція до об'єднання", - вважає парламентарій.

Олійник зазначив, що Україна "хоче розвиватися за правилами ринкової економіки".

"Я не думаю, що це викличе якусь велику повагу з боку українців, які симпатизують Росії. Така форма неприйнятна", - наголосив Олійник, додавши, що "дружбу, взаємну повагу будують не на страху, що ти щось втратиш, а на тому, що ти отримав від спілкування, об'єднання".

Представник Партії регіонів також зазначив, що складається враження, що "Україну намагаються в нецивілізований спосіб схилити до об'єднання з Митним союзом".

За його словами, метою газової угоди, яку підписала Тимошенко, було змусити Україну вступити до Митного союзу. "Це цілий ланцюг якихось таких нецивілізованих, неєвропейських методів запрошення", - наголосив Олійник.

"Не може бути об'єднання в стані постійних конфліктів із сусідами", - зазначив народний депутат.

Олійник назвав методи російських митників "інструментарієм минулого століття".

Нагадаємо, Федерація роботодавців України заявила, що Федеральна митна служба Росії з 14 серпня фактично заблокувалаімпорт товарів з України. За інформацією Федерації, митна служба Росії включила до списку ризикованих експортерів всі українські підприємства, що постачають свою продукцію у РФ. Втрати України від таких дій російської сторони, за оцінками ФРУ, можуть досягти до 2-$2,5 млрд тільки в другому півріччі поточного року.

Тим часом Федеральна митна служба Росії не коментує інформацію про зупинку українського імпорту товарів з України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.