НОВИНИ

УЄФА заборонив клубу Курченка брати участь у єврокубках

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА)завершив розгляд дисциплінарної справи проти ФК "Металіст". В результаті, харківський клуб усунений від участі в єврокубках у сезоні 2013/14. Про це повідомляє прес-служба УЄФА.

Апеляційна інстанція УЄФА винесла рішення у дисциплінарній справі щодо "Металіста", яка була відкрита на підставі статей 2.04g, 2.05 і 2.10 регламенту Ліги чемпіонів УЄФА.

Апеляційна інстанція європейського футбольного союзу вивчила всі заяви та документи, подані клубом, так само як і заяви та документи, отримані від дисциплінарного інспектора УЄФА.

Клуб може подати апеляцію на дане рішення до Спортивного арбітражного суду (CAS).

У той же час, Робоча група УЄФА з надзвичайних ситуацій, яка складається з п'яти членів Виконавчого комітету УЄФА, сьогодні проведе збори, на якому обговорить наслідки даного рішення для турніру.

Нагадаємо, на початку серпня CAS в Лозанні визнав договірним матч «Металіст» – «Карпати», що відбувся 19 квітня 2008 року і завершився перемогою харківського клубу з рахунком 4:0.

За рішенням суду, обидва клуби будуть змушені сплатити штрафи у розмірі еквівалентному $ 25 тис. Крім того, у силі залишилось рішення про позбавлення харківського клубу бронзових нагород у сезоні 2007/2008 років. Спортивний директор ФК «Металіст» Євген Красніков має сплатити штраф у розмірі $ 10 тис. та буде позбавлений можливості займатись будь-якою діяльністю, пов’язаною з футболом, протягом 5 років.

Як відомо, у грудні 2012 року Олександр Ярославський склав із себе повноваження президента ФК "Металіст" заявивши про тиск влади Харкова. Новим власником клубу став бізнесмен Сергій Курченко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.