НОВИНИ

Азаров наказав знайти "розумний компроміс між свавіллям перевіряючих органів і необхідністю перевіряти"

Прем’єр-міністр Микола Азаров вимагає від контролюючих органів зменшити кількість перевірок бізнесу. Про це він заявив у вівторок.

«Нам необхідно знайти розумний компроміс між свавіллям перевіряючих органів і необхідністю перевіряти. Ми повинні запровадити ризикоорієнтований підхід, тобто визначити: де є високий ризик – там і перевіряти; де ризику немає, мають бути мінімальні перевірки», - сказав Глава Уряду.

Він поставив завдання протягом тижня внести до законопроекту озвучені на сьогоднішній нараді пропозиції і передати йому на підпис, після чого документ буде направлений до парламенту.

Нагадаємо, за підсумками першого раунду діалогу Україна-ЄС з питань бізнес-клімату Брюссель розкритикував українську владу у підміні реальних дій "обіцянками подальших двосторонніх дискусій".

Раніше президент Віктор Янукович заявляв, що Україна повинна провести роботу з дерегуляції та спрощення видачі дозвільних документів для того, щоби в рейтингу легкості ведення бізнесу (Doing Business) Світового банку увійти в топ-100 країн. Наразі вона посідає 137 місце серед 185.

Україна у міжнародних рейтингах за сприятливістю умов ведення бізнесу і перспектив розвитку економіки зазвичай займає місця наприкінці списку, серед країн Африки і Азії. При цьому поступається більшості пострадянських республік.

Нагадаємо, інвестори та експерти відзначають погіршення інвестклімату в Україні.