НОВИНИ

Ректора-втікача можуть оголосити у міждержавний розшук

Після сьогоднішнього рішення Печерського районного суду про затримання ректора Національного університету Державної податкової служби Петра Мельника, який підозрюється в отриманні хабарів, можуть оголосити у міждержавний розшук. Про це після засідання суду зазначив прокурор Сергій Овчаренко.

“Після цього Мельника можуть оголосити в міждержавний розшук”, – сказав Овчаренко.

Також начальник Управління зв'язків з громадськістю (УЗГ) МВС України Сергій Бурлаков повідомив: "Після одержання судової ухвали про затримання підозрюваного (Мельника – Ред.) МВС розгляне питання про оголошення його у міждержавний розшук (по країнах СНД –  Ред.)", – сказав він.

Бурлаков уточнив, що своїм рішенням суд надав правові підстави для наступного кроку в справі Мельника.

Як повідомлялось, сьогодні Печерський райсуд Києва своєю постановою санкціонував затримання й примусову доставку в суд Мельника.

Як повідомлялось, 1 серпня Печерський суд обрав для Мельника міру запобіжного заходу у вигляду домашнього арешту. Суд зобов’язав Мельника постійно перебувати вдома, а відлучатись лише для проходження лікування у спеціалізованих установах та процесуальних дій по справі. Крім того, суд постановив вилучити у нього закордонний, віддавши його слідчому на зберігання.

9 серпня Мельник утік з-під домашнього арешту, позбавившись електронного браслету. У МВС вважають, що він не міг за своїми документами виїхати з країни. 

Пізніше стало відомо, що на майно Мельника рiшенням суду накладено арешт. Проте вiн встиг переоформиим частину свого майна на дружину, з якою розлучається.

Нагадаємо, 27 липня працівники головного управління внутрішньої безпеки міністерства доходів і зборів спільно з головним управлінням боротьби з організованої злочинністю МВС затримали ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника під час отримання хабара в загальній сумі 120 тис. грн. 

Читайте також: «Полетів, але обіцяв повернутись»: втеча Мельника як втілення української корупції

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.