НОВИНИ

У Грузії голова ЦВК пішов у відставку за два місяці до президентських виборів

Голова Центральної виборчої комісії Грузії Зураб Харатішвілі пішов у відставку за два місяці до президентських виборів у країні.

Як заявила прес-секретар комісії Ека Азарашвілі, причини такого рішення оприлюднять наприкінці цього тижня.

За її інформацією, Харатішвілі звернувся до парламенту із заявою про відставку сьогодні. Вона вже направлено в парламентську канцелярію.

Як пояснила Азарашвілі, голова ЦВК достроково звільняється з посади постановою парламенту Грузії.

Парламент повинен прийняти рішення з питання відставки голови ЦВК протягом 15 календарних днів. Якщо парламентом у відведений термін не ухвалить рішення, то голова ЦВК наступного дня по закінченню цього терміну автоматично вважатиметься звільненим. Його обов'язки ж до обрання нового голови виконуватиме його заступник – Давид Киртадзе.

За словами спікера ЦВК, не пізніше 15 днів з дня відставки голови президент Грузії після консультацій з громадянським сектором повинен буде представити ЦВК три кандидатури.

Як повідомлялось, сьогодні офіційний прийом на борту американського військового корабля Bulkeley, організований для членів грузинського парламенту, уряду, прем'єр-міністра Бідзіна Іванішвілі і президента Михайла Саакашвілі, пройшов напружено.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.