НОВИНИ

Замальованою картиною українського художника зацікавились у Європі

Художник Володимир Кузнєцов, роботу якого "Коліївщина: Страшний суд" було знищено директором "Мистецького Арсеналу", отримав пропозиції взяти участь у різних творчих проектах за кордоном. Про це він сказав в інтерв’ю для DT.ua.

"На початку вересня я їду до Словенії, на бієнале графіки. Там буду представляти роботу "VIP-car". Її попередній варіант в Пермі був прошитий кулями, прикрашений візерунками вишивки БМВ. Це був пам'ятник 1990-м. В Словенії захотіли і собі щось таке. Але я буду обігрувати той факт, що під час війни окремі тамтешні політики продавали зброю проте всі вони тепер при владі", - сказав Кузнєцов.

Художник також не виключив, що робота "Коліївщина: Страшний суд" буде мати продовження.

"Зараз в Італії зацікавилися цією роботою. Тобто "Коліївщиною". Італійська сторона хотіла б бачити таку ж рефлексію, але на близькі їм теми. Що з цього вийде? Буде зрозуміло вже з часом", - зазначив він.

Нагадаємо, художник Володимир Кузнєцов заявив, що його робота "Коліївщина: Страшний суд" була заборонена до показу на виставці у Мистецькому Арсеналі.

Заступник гендиректора Мистецького Арсеналу Олександр Соловйов та  шеф-редактор журналу Art Ukraine"Катерина Стукалова написали заяви про звільнення через зняття роботи Володимира Кузнєцова, назвавши це актом цензури.

Згодом стало відомо, що гендректор "Мистецького Арсеналу" Наталія Заболотна зафарбувала розпис Кузнєцова.

Пізніше художник вимагав від Заболотної спростувати наклепницьку інформацію про нього, поширену в інтерв’ю, і від реставрувати картину.

Читайте також: Скандал в Мистецькому Арсеналі. Новітні традиції «аполітичного мистецтва»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.