НОВИНИ

Мельник встиг перед арештом майна переоформити його на дружину, з якою вже розлучається

На майно екс-ректора Нацiонального унiверситету Державної податкової служби Петра Мельника рiшенням суду накладено арешт. Це підтвердив журналiстам старший прокурор вiддiлу процесуального керiвництва Генпрокуратури Сергiй Овчаренко.

"Вiн переоформив частину свого майна на дружину, на яке, до речi, вже було накладено арешт постановою Печерського районного суду", – сказав Овчаренко.

У свою чергу адвокат Мельника Руслан Мiсюна заявив, що його пiдзахисний перебуває в стадiї розлучення зi своєю дружиною.

"Те, що вiн переписав майно на свою дружину, я вам можу сказати – вiн розлучається зi своєю дружиною", – сказав вiн.

"Майно нажито у спiльному шлюбi, й вона має право на 50% власностi. Так, (арешт) накладено на все майно, але нам про це стало вiдомо вчора", – заявив адвокат.

"Ми, звiсно, оскаржуватимемо, тому що вони не мають права накладати арешт на майно чужої людини – його дружини колишньої, з якою вiн у розлученнi... В людини були хорошi стосунки, вiн розлучився, вони домовилися, що майно залишається їй", – зазначив він.

Як повідомляось, Печерський суд обрав для Петра Мельника міру запобіжного заходу у вигляду домашнього арешту.  Суд зобов’язав Мельника постійно перебувати вдома, а відлучатись лише для проходження лікування у спеціалізованих установах та процесуальних дій по справі. Крім того, суд постановив вилучити закордонний паспорт Мельника, віддавши його слідчому на зберігання.

7 серпня ввечері правоохоронці приїхали до будинку сестри Мельника, де він перебуває під домашнім арештом, щоб вдягнути йому електронний браслет.

9 серпня Мельник утік з-під домашнього арешту, позбавившись електронного браслету. У МВС вважають, що він не міг за своїми документами виїхати з країни. 

Водночас Печерський районний суд м. Києва перенiс розгляд питання про змiну запобiжного заходу колишньому ректору Нацiонального унiверситету Державної податкової служби Петру Мельнику на 12 серпня.

Народний депутат та перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадій Москаль вважає втечу Петра Мельника ще одним доказом недосконалості Кримінально-процесуального кодексу.

Нагадаємо, 27 липня працівники головного управління внутрішньої безпеки міністерства доходів і зборів спільно з головним управлінням боротьби з організованої злочинністю МВС затримали ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника під час отримання хабара в загальній сумі 120 тис. грн. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.