НОВИНИ

Художник вимагає у Заболотної відреставрувати картину й спростувати наклеп

Художник Володимир Кузнєцов, роботу якого зафарбувала чорною фарбою директор "Мистецького Арсеналу", вимагає від Наталії Заболотної спростувати наклепницьку інформацію про нього. Про це Володимир Кузнєцов написав у листі на ім’я, Заболотної, який він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

"У випадку, якщо таке спростування не буде опубліковано, а реставрація роботи не буде здійснена, я буду змушений звернутися за захистом своїх прав до суду", - пояснює художник.

"Також вимагаю, щоб особи, які закрили мою роботу чорною фарбою, відреставрували її власним коштом", - написав Кузнєцов. Якщо цього не буде зроблено, художник каже, що буде "розцінювати такі дії як грубе порушення мого права власності на роботу та право інтелектуальної власності".

Як пише Кузнєцов у заяві, в інтерв’ю "Українській правді. Життя" та виданню "Левый Берег" Заболотна надала про нього неправдиву інформацію.

Зокрема про те, що піднятий шум у пресі здійснений задля піару художника, а картина не відповідала темі виставки. А також про те, що "маючи стіну 5х11 метрів, художник з’явився в експозиції менше, ніж за три доби до відкриття, коли більша частина виставки була вже змонтована".

 

Нагадаємо, художник Володимир Кузнєцов заявив, що його робота "Коліївщина: Страшний суд" була заборонена до показу на виставці у Мистецькому Арсеналі.

Заступник гендиректора Мистецького Арсеналу Олександр Соловйов та  шеф-редактор журналу Art Ukraine"Катерина Стукалова написали заяви про звільнення через зняття роботи Володимира Кузнєцова, назвавши це актом цензури.

Згодом стало відомо, що гендректор "Мистецького Арсеналу" Наталія Заболотна зафарбувала розпис Кузнєцова.

Міністерство культури заявило про непричетність до ситуації, яка склалася з роботою Кузнєцова на виставці  у Мистецькому Арсеналі.

Читайте також: Скандал в Мистецькому Арсеналі. Новітні традиції «аполітичного мистецтва»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.