НОВИНИ

У Горлівці після аварії на заводі активізувалися "милосердні" шахраї

У Горлівці Донецької області шахраї від імені фонду «Милосердя» збирають допомогу для постраждалих після аварії на концерні «Стирол». Про це повідомили у Горлівській міській раді.

Зокрема у міськраді зазначають, що до них «надійшли звернення від жителів міста про те, що люди, які називають себе представниками фонду «Милосердя», збирають нібито від імені міськради матеріальну допомогу для постраждалих внаслідок аварії на концерні «Стирол».

«Звертаємо Вашу увагу, що всі організаційні питання з надання допомоги взяла на себе мерія міста, фінансові витрати – концерн «Стирол». Прийняті рішення правлінням концерну про відповідні виплати, які будуть проведені додатково всім постраждалим. Питання отримання у призначені терміни і в повному обсязі допомоги, встановленої законодавством України, перебуває на контролі міністра соціальної політики», – йдеться у повідомленні міської влади.

У міськраді зазначили, що інформація про факти цього шахрайства, озвучена жителями у зверненнях, вже передана до правоохоронних органів.

«Шановні горлівчани! Будьте уважні і не піддавайтеся на провокації. Якщо ви зіткнетеся з подібною ситуацією, негайно повідомляйте в міліцію», – закликає Горлівська міська рада.

Нагадаємо, 6 серпня в 14:30 в Горлівці на ПАТ Концерн «Стирол» на території заводу з виробництва аміаку, який перебуває на ремонті, сталася аварія. Під час ремонтних робіт на естакаді біля цеху №1 сталася розгерметизація труби діаметром 150 мм з рідким аміаком, що призвело до його викиду. В результаті аварії відразу загинуло 6 людей. До лікарень за допомогою звернулося вже 26 осіб.

Розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України.

Слідство розглядає три версії аварії. Тим часом спеціальна урядова комісія з'ясовує, чому населення Горлівки не було оповіщено про аварію на заводі одразу після надзвичайної події.

Голова ради директорів і власник групи компаній Group DF Дмитро Фірташ вважає, що причиною аварійного викиду аміаку на заводі «Стирол», що належить групі, був не людський фактор, а «знос металлу».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.