НОВИНИ

На Мельника одягли електронний браслет

У середу ввечері правоохоронці приїхали до будинку сестри колишнього ректора Податкового університету Петра Мельника, де він перебуває під домашнім арештом, щоб вдягнути йому браслет.

"Міліція Київської області виконала доручення слідчого та застосувала електронний засіб стеження до арештанта. Це вперше в Київський обасті ми використали такий пристрій. Громадянину Мельнику роз’яснили права і правила користування", – повідомив речник управління МВС Київської області Микола Жукович, йдеться на сайті громади Приірпіння.

Браслет одягнули Мельнику приблизно о 22:00.

Нагадаємо, 27 липня працівники головного управління внутрішньої безпеки міністерства доходів і зборів спільно з головним управлінням боротьби з організованої злочинністю МВС затримали ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника під час отримання хабара в загальній сумі 120 тис. грн. 

1 серпня на судовому засіданні ректор податкового університету Петро Мельник Мельник заявив, що написав заяву про звільнення з посади.

Печерський суд обрав для Мельника запобіжний захід у вигляду домашнього арешту. Суд зобов’язав Мельника постійно перебувати вдома, а відлучатись лише для проходження лікування у спеціалізованих установах та процесуальних дій по справі. Крім того, суд постановив вилучити закордонний паспорт Мельника, віддавши його слідчому на зберігання.

Читайте також: Справа Мельника: «Сім’я» поїдає своїх однопартійців

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.