НОВИНИ

Посольство Туреччини заперечує факт масового отруєння росіян у готелях

Посольство Туреччини в Москві заявило, що масового отруєння росіян у двох готелях в Туреччині не було: в одному готелі у 15 туристів з Росії спостерігалася кишкова інфекція, у другому ніхто з постояльців не звертався зі скаргами на отруєння. Про це повідомив представник посольства Туреччини в Москві.

За його словами, масового отруєння російських туристів у готелях Orient Palace в Аланьї і Jacaranda в Белеку не було.

"В обох готелях були проведені перевірки, і було доведено, що не сталося масового отруєння їжею. Виявлено, що в готелі Orient Palace, що знаходиться в Аланії і має 1,2 тисячі місць, протягом трьох днів у 15 російських туристів була кишкова інфекція, що пов'язано зі спекою, підвищеним споживанням їжі, зайвим перебуванням на сонці і в морі", - повідомив представник посольства.

Що стосується готелю Jacaranda, то проведене розслідування виявило, що жодних скарг до керівництва готелю і туристичних операторів не надходило, а також не було звернень гостей готелю в лікарні в зв'язку з отруєнням, зазначив співрозмовник агентства.

Тим часом Генконсульство Росії в Анталії підтвердило інформацію про звернення російських туристів, що відпочивали в турецьких готелях Orient Palace і Jacaranda, зі скаргами на харчове отруєння.

Нагадаємо, раніше Ростуризм повідомив, що 69 росіян, які відпочивали в Туреччині, звернулися за медичною допомогою. Крім того, у російському відомстві заявили про новий спалах отруєнь, в основному серед дітей, на турецьких курортах.

У свою чергу у Росспоживнагляді заявили про наміри заборонити росіянам відпочивати на курортах Туреччини у зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією в двох готелях Анталії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.