НОВИНИ

У Горлівці 8 серпня оголосили днем жалоби

Через аварію, що сталася на підприємстві "Стирол" 6 серпня у Горлівці 8 серпня оголошено днем жалоби. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Також зазначається, що рішенням виконавчого комітету міської ради утворена комісія для надання допомоги постраждалим і організації похорону загиблих.

Нагадаємо, 6 серпня в 14:30 в Горлівці на ПАТ Концерн «Стирол» на території заводу з виробництва аміаку, який перебуває на ремонті, сталася аварія. Під час ремонтних робіт на естакаді біля цеху № 1 сталася розгерметизація труби діаметром 150 мм з рідким аміаком, що призвело до його викиду. Внаслідок надзвичайної ситуації загинули 5 людей, 25 постраждали.

Розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України.

Слідство розглядає три версії аварії. Тим часом спеціальна урядова комісія з'ясовує, чому населення Горлівки не було оповіщено про аварію на заводі одразу після надзвичайної події.

Голова ради директорів і власник групи компаній Group DF Дмитро Фірташ вважає, що причиною аварійного викиду аміаку на заводі «Стирол», що належить групі, був не людський фактор, а «знос металлу».