НОВИНИ

Посол Великої Британії: політика в Україні – досить конфронтаційна й агресивна справа

Частина громадськості Великої Британії сприймає українську політику як конфронтаційну і агресивну. Про це в інтерв'ю "Українському тижню" заявив посол Великої Британії в Україні Саймон Сміт.

Сміт зазначив, що у Великій Британії "є загальна й поінформована громадськість". На думку дипломата, кожна з цих груп сприймає політику України по-своєму.

"Більша частина першої, очевидно, має дещо штучне уявлення: може пригадувати фотографії депутатів, які б’ються в парламенті, й асоціювати їх із країною. А щодо поінформованої громадськості, то вона переконана: політика в Україні – досить конфронтаційна й агресивна справа", - зазначив Сміт. 

"Наскільки мені відомо, на думку цих людей, жодна з партій у Верховній Раді досі не прийняла результатів виборів, що відбулись у жовтні 2012 року. З погляду осіб, які звикли до британської політики, схожі підсумки голосування могли бути і в Сполученому Королівстві й, хоча політсилам вони не подобалися б, їхні представники вже виробили б конструктивний і прагматичний підхід до ситуації, що склалася", - наголосив дипломат.

"Було б добре, якби українські публічні діячі трохи менше конфронтували і трохи більше досягали консенсусу в справді важливих питаннях, наприклад щодо успішних відносин із ЄС", - додав він.

Повний текст інтерв'ю з послом Великої Британії в Україні Саймоном Смітом читайте у новому числі "Українського тижня".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.