НОВИНИ

До кінця вересня комунальні кінотеатри Києва об'єднають в одну мережу

Київська міськадміністрація планує завершити об'єднання десяти комунальних кінотеатрів у 20-х числах вересня. Про це повідомила в середу на прес-конференції глава департаменту культури КМДА Світлана Зоріна.

"Об'єднання на Київкінофільм має завершитися, і всі акти мають бути здані в двадцятих числах вересня. Тому в двадцятих числах вересня практично повністю реорганізація буде завершена", - цитує Зоріну "ЛІГАБізнесІнформ".

"Ми порахували, зробили техніко-економічне обґрунтування і побачили, що на сьогодні не варто тримати в кожному кінотеатрі головного інженера, кіномеханіка, бухгалтера. В принципі, ми можемо скоротити людей 50, якщо ми просто це все об'єднаємо в одне комунальне підприємство", - зазначила чиновниця, пояснюючи необхідність об'єднання.

За словами Зоріної, з десяти директорів кінотеатрів сім погодилися з реорганізацією і вже передали необхідні печатки та документи, троє - відмовилися.

Що стосується "проблемних" кінотеатрів, то практично врегульована ситуація з "Флоренцією": її директор працюватиме до вересня і вже попереджена про звільнення, так як у неї закінчується термін договору.

У департаменті культури розраховують врегулювати проблемні питання з "Братиславою" і "Київською Руссю", зокрема, зустрівшись з трудовими колективами.

Зоріна підкреслила, що обслуговуючий персонал кінотеатрів, зокрема касирів і барменів, звільняти не будуть.

Відповідаючи на запитання, що зміниться для глядача після реорганізації, Зоріна зазначила, що об'єднавши бухгалтерію кінотеатрів, можна буде взяти в лізинг цифрове обладнання для кінопрокату, в яке не хочуть вкладати гроші нинішні директори.

Крім цього, можна буде вирішити питання кондиціонування, опалення та зовнішнього вигляду будівель.

Що ж до кінотеатру "Жовтень" Зоріна зазначила, що він не підпадає під реорганізацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.