НОВИНИ

Фірташ вважає, що причиною аварії на його заводі став не людський фактор, а знос металу

Голова ради директорів і власник групи компаній Group DF Дмитро Фірташ не вважає, що причиною аварійного викиду аміаку на заводі «Стирол», що належить групі, був людський фактор. Про це він сказав журналістам на прес-конференції в Горлівці.

«Це не людський фактор. Це знос металу. Стан аміакопроводу повинен був перевірятися лише в 2014 році», - сказав Фірташ, зазначивши, що ініціюватиме перегляд інструкцій у хімічній промисловості, що стосуються термінів перевірки обладнання.

Фірташ попросив не робити поспішних висновків і почекати висновків комісії з розслідування причин аварії на «Стиролі».

Він відзначив злагоджену роботу колективу підприємства, який оперативно відреагував на нештатну ситуацію і протягом півгодини ліквідував аварію.

Фірташ заявив, що люди, які потрапили у зону ураження аміаком, мали все необхідне з техніки безпеки спорядження.

Нагадаємо, 6 серпня в 14:30 в Горлівці на ПАТ Концерн «Стирол» на території заводу з виробництва аміаку, який перебуває на ремонті, трапилася аварія. При проведенні ремонтних робіт на естакаді біля цеху № 1 сталася розгерметизація труби діаметром 150 мм з рідким аміаком, що призвело до його викиду. Внаслідок надзвичайної ситуації загинули 5 людей і ще 22 госпіталізовані.

Розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України.

Слідство розглядає три версії аварії. Тим часом спеціальна урядова комісія з'ясовує, чому населення Горлівки не було оповіщено про аварію на заводі одразу після надзвичайної події.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.