НОВИНИ

У Азарова і Пшонки з’ясовуватимуть, чому на заводі Фірташа вчасно не сповістили про аварію

Спеціальна урядова комісія з'ясує, чому населення Горлівки не було оповіщено про аварію на заводі «Стирол» одразу після надзвичайної події. Про це заявив міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков на брифінгу під час засідання уряду.

«Це одне з питань до керівництва заводу і безпосередньо до інженера з природоохоронних заходів. Дійсно, служба Держгірпромнагляду була сповіщена вчасно і їхні спеціалісти приїхали одразу і почали працювати з робітниками заводу. Державна служба з надзвичайних ситуацій і екологічна інспекція Донецької області були сповіщені не одразу», - сказав він.

Проскуряков також зазначив, що перші висновки урядової комісії будуть готові вже до кінця тижня.

Раніше заступник генпрокурора Анатолій Пришко на брифінгу у Горлівці заявив, що у ГПУ з'ясували, що керівництво заводу «Стирол» затримало інформацію про викид аміаку.

"Дійсно, повідомлення про подію прийшло до правоохоронних органів через деякий час, і ми зараз з'ясовуємо, чому так сталося", - заявив він.

Нагадаємо, 6 серпня в 14:30 в Горлівці на ПАТ Концерн «Стирол» на території заводу з виробництва аміаку, який перебуває на ремонті, трапилася аварія. При проведенні ремонтних робіт на естакаді біля цеху № 1 сталася розгерметизація труби діаметром 150 мм з рідким аміаком, що призвело до його викиду. Внаслідок надзвичайної ситуації загинули 5 людей і ще 22 госпіталізовані.

Розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України.

Слідство розглядає три версії аварії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.