НОВИНИ

Слідство розглядає три версії аварії на заводі Фірташа

Слідство розглядає три версії аварії на хімічному концерні «Стирол» у Горлівці, яка сталася 6 серпня. Про це на брифінгу у Горлівці заявив заступник Генерального прокурора Анатолій Пришко.

Він зазначив, що створена слідчо-оперативна група вже провела огляд місця події. Вивчаються документи і речові докази, проводяться експертизи.

«Слідство висунуло і перевіряє ряд версій. Перше - подія відбулася в результаті порушення правил експлуатації та утримання обладнання, друге - в результаті халатності обслуговуючого персоналу, третє - порушення правил безпеки при проведенні ремонтних робіт» - сказав Пришко.

За попередньою інформацією, в трубі утворилася тріщина розміром 10х10 сантиметрів, через яку вийшов назовні аміак, який потрапив на людей, - сказав заступник генпрокурора.

Пришко підкреслив, що загрози населенню внаслідок аварії немає.

Він нагадав, що аварія сталася о 14:00, в результаті НП загинули 5 людей, 22 співробітника «Стиролу» перебувають в медичних установах. 8 з них у важкому стані.

Як повідомлялося раніше, 6 серпня в 14:30 в Горлівці на ПАТ Концерн «Стирол» на території заводу з виробництва аміаку, який перебуває на ремонті, трапилася аварія. При проведенні ремонтних робіт на естакаді біля цеху № 1 сталася розгерметизація труби діаметром 150 мм з рідким аміаком, що призвело до його викиду. Внаслідок надзвичайної ситуації загинули 5 людей і ще 22 госпіталізовані.

Розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.