НОВИНИ

Один із "тітушків" у суді визнав, що бив журналістів

Обвинувачений у побитті журналістів Ольги Сніцарчук і Влада Соделя 18 травня в Києві Михайло Пшук визнав свою провину. Про це сказав після судового засідання прокурор Віталій Панов.

«Один з обвинувачених Пшук дійсно визнав свою провину», - сказав прокурор.

Він зазначив, що під час засідання дійсно було погано чути, що говорять обвинувачені, але прокуратура твердо впевнена, що Пшук визнав свою провину, а інші 3 обвинувачених заперечують всі звинувачення в побитті журналістів.

При цьому адвокат журналістів Ігор Федоренко не зміг відповісти, чи пов'язано визнання своєї провини Пшук з тим, що він вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності.

Він допустив, що таким способом обвинувачений, можливо, хоче пом'якшити собі покарання.

Нагадаємо, 10 липня Шевченківський районний суд Києва переніс засідання в справі про побиття журналістів у Києві на 6 серпня через неявку адвоката обвинувачених. Сьогодні ж засідання розглядається без адвокатів та свідків.

Суд об'єднав в одну справу два провадження щодо побиття журналістів 18 травня: проти Вадима Тітушка і ще трьох осіб: Михайла Пшука, Сергія Приходька, Андрія Ярошенка.

1 липня суд допитав потерпілу Ольгу Сніцарчук, Владислава Соделя та свідка Дмитра Ліпацького, який працював на акції фотокореспондентом.

18 травня вдень на вул. Велика Житомирська у Києві виник конфлікт між представниками опозиції і групою невідомих молодих людей спортивної статури, який згодом переріс у бійку. Під час інциденту постраждали журналістка 5-го каналу Ольга Сніцарчук і фотограф видання "Комерсант" Влад Содель.

Одразу були відкриті кримінальні провадження за ст. 125 Кримінального кодексу (спричинення легких тілесних ушкоджень) і ст. 171 (перешкоджання діяльності журналіста). Згодом міліція перекваліфікувала першу статтю, визначивши інцидент як «хуліганство». 

12 червня прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно 20-річного мешканця Білої Церкви Вадима Тітушка, котрий підозрюється у хуліганських діях та умисному перешкоджанні діяльності журналістів. Щодо Тітушка було обрано запобіжний захід у вигляді застави в 22 тис. 940 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.