НОВИНИ

Клименко наказав наступниці Мельника на посаді ректора "берегти репутацію" податкового вишу

Університет державної податкової служби замість Петра Мельника очолила його заступник Людмила Тарангул. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства доходів і зборів.

"Виконання обов'язків ректора Національного університету ДПС України покладено на Людмилу Тарангул, першого проректора, проректора з наукової роботи, завідувача кафедри фінансів, доктора економічних наук, професора, яка працює в навчальному закладі понад 17 років", - йдеться у повідомленні.

Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко під час зустрічі з новим керівником ВНЗ підкреслив важливість збереження репутації університету як одного з найкращих освітніх та наукових закладів України та СНД, а також доручив розробити концепцію інноваційного розвитку навчального закладу.

«Ми прагнемо до того, щоб університет не тільки зберіг, але й підвищив свій статус як одного з кращих ВНЗ як в Україні, так і за її межами. І міністерство доходів і зборів буде максимально підтримувати колектив в досягненні поставленої мети. Ми зробимо все можливе, щоб університет й надалі розвивався та готував гідні і професійні кадри»,  - підкреслив Клименко.

Тарангул зі свого боку наголосила, що вступна кампанія до університету «відбувається за графіком, приймальна комісія працює в звичному режимі на засадах демократичності, прозорості та гласності».

За її словами, цього року університет «користується неабиякою популярністю серед абітурієнтів».

Як повідомлялось 1 серпня на судовому засіданні ректор податкового університету Петро Мельник Мельник заявив, що написав заяву про звільнення з посади.

Печерський суд обрав для Мельника запобіжний захід у вигляду домашнього арешту. Суд зобов’язав Мельника постійно перебувати вдома, а відлучатись лише для проходження лікування у спеціалізованих установах та процесуальних дій по справі. Крім того, суд постановив вилучити закордонний паспорт Мельника, віддавши його слідчому на зберігання.

Нагадаємо, 27 липня працівники головного управління внутрішньої безпеки міністерства доходів і зборів спільно з головним управлінням боротьби з організованої злочинністю МВС затримали ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника під час отримання хабара в загальній сумі 120 тис. грн. 

Читайте також: Справа Мельника: «Сім’я» поїдає своїх однопартійців

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.