НОВИНИ

Регіонали готові зірвати угоду про асоціацію з ЄС заради російських грошей

Заступник голови фракції Партії регіонів Олег Царьов вважає, що деякі пункти угоди про асоціацію з ЄС суперечать Конституції України. Про це він сказав Forbes.ua

«У мене є висновок юридичної компанії про те, що шість пунктів угоди про асоціацію суперечать Конституції України. Якщо група народних депутатів від ПР зробить звернення до Конституційного суду, він винесе рішення про неконституційність угоди з ЄС. Комуністи таке звернення із задоволенням підпишуть. Це не означає, що Україна не зможе підписати асоціацію - зможе, але тільки після змін до Конституції, а це нешвидка процедура», - заявив регіонал.

Царьов також зазначив, що «напередодні виборів 2015 року важливо отримати кредит, для того щоб нормально пройти виборчу кампанію».

«Якщо ми відмовимося від угоди про асоціацію, Росія запропонує відкрити кредитний своп для України. Що це означає? Україна передає, наприклад, $15 млрд у гривневому еквіваленті Росії, а Росія передає ту ж суму Україну в рублях. Україна може використовувати ці рублі для розрахунку за газ, зберігаючи іншу валюту. За цим кредитом не потрібно платити відсотки», - сказав регіонал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.