НОВИНИ

У Молдові також не знайшли шкідливих речовин у цукерках Roshen

Якість кондитерських виробів корпорації Roshen відповідає нормам. Відтак тому немає жодних причин для заборони поставок продукції компанії до Молдови. Про це заявив міністр сільського господарства країни Василь Бумаков.

«Ці цукерки були протестовано. Споживачі мають знати, що немає жодних проблем. Не було виявлено нічого шкідливого і такого, що не відповідає вимогам», - цитує Бумакова місцеве видання publika.md.

Нагадаємо, 29 липня російська санітарна служба ввела заборону на постачання до РФ продукції компанії Roshen через виявлені порушення після експертизи. Зокрема головний санітарний лікар РФ Геннадій Оніщєнко заявив, що у молочному шоколаді Roshen виявлено бензопірен.

Слідом за Росією і Казахстаном перевірку продукції Roshen почали Білорусь, Молдова і Таджикистан. Таджикистан не виявив жодних порушень щодо якості та безпеки даних кондитерських виробів так само, як і Казахстан.

Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов створив і очолив групу для проведення консультацій з Росією щодо заборони ввезення на її територію продукції компанії Roshen.

Однак, як повідомляє Укрінформ з посиланням на свої джерела, переговори щодо повернення продукції корпорації Roshen на ринок РФ досі не розпочато через позицію російської сторони, котра пони не дуже хоче порушувати цю тему.

На думку експертів, у забороні на постачання до РФ продукції компанії Roshen є елемент російської політики проти України. За словами експертів, такі різносортові «наїзди» мають на меті спонукати до сильнішої інтеграції України з Росією – насамперед шляхом вступу України до Митного cоюзу.