НОВИНИ

Сім'я Тимошенко не проситиме про помилування екс-прем'єра

Сім'я екс-прем'єра Юлії Тимошенко не звертатиметься до президента Віктора Януковича з проханням про її помилування. Про це заявила тітка екс-прем'єра Антоніна Ульяхіна.

"Не буде", - сказала Ульяхіна журналістам у Харкові в понеділок.

Вона наголосила, що позиція рідних збігається з позицією Тимошенко.  Ульяхіна додала також, що близькі екс-прем'єра не отримували жодних офіційних пропозицій від влади.

"До нас не надходило жодних офіційних пропозицій. Це перше. І друге. Юлія Володимирівна відповіла за всіх нас: вона не проситиме нічого у цього режиму. І ми нічого просити не будемо. Ми розуміємо, як ніхто в цій країні, з ким ми маємо справу", - сказала Ульяхіна.

Вона додала, що разом із прибічниками екс-прем'єра приїхала до Харкова до ЦКЛ №5 у день дворіччя арешту Тимошенко, щоб підтримати племінницю та висловити солідарність із нею.

Нагадаємо, сьогодні у Харкові перед прохідною ЦКЛ «Укрзалізниці» відбувся мітинг прихильників екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко з вимогою її  звільнення.

Як відомо, 5 серпня виповнюється 2 роки з дня арешту лідера політичної партії «ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко. 

Юлію Тимошенко арештували 5 серпня 2011 року і вивезли у Лук’янівське СІЗО прямо із зали суду. Таке рішення прийняв суддя Родіон Кірєєв, який розглядав «газову» справу. Підставою для зміни запобіжного заходу для Тимошенко з підписки про невиїзд на взяття під варту стали «системні порушення підсудної, зокрема, перешкоджання допиту свідків».

Итайте також: Влада "законсервувала" п'ять кримінальних справ проти Тимошенко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.