НОВИНИ

З України видворили "злодія в законі" Аріфа Сумгаїтського

У Криму, в Євпаторії, працівники Управління боротьби з організованою злочинністю МВС затримали впливового «злодія в законі».

За інформацією ГУБОЗ МВС України, у кримінальних колах затриманий 52-річний Аріф Мехтієв відомий у кримінальних колах під прізвиськом «Аріф Сумгаїтський».

«Він «коронований» ще 1989 року, є представником старої злодійської школи та користується значним авторитетом у кримінальному середовищі», – зазначили у ГУБОЗі.

Як з’ясували оперативники, на територію України «злодій в законі» прибув для поширення та перерозподілу сфер кримінального впливу, а також контролю за злочинними групами, що спеціалізуються на кишенькових крадіжках.

Міграційною службою АРК відносно затриманого складено адміністративний протокол за ст. 203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) та, враховуючи суспільну небезпеку перебування останнього на території держави, його видворено за межі України, повідомили в ГУБОЗ.

Наразі вирішується питання щодо заборони йому в’їзду до України впродовж наступних 5 років.

Як повідомлялось, наприкінці травня з України видворили «злодія в законі» Георгія Вібліані, більше відомого у кримінальних колах на прізвисько «Гіга Одноглазий».

23 травня з України видворили із забороною в'їзду на три роки грузинського кримінального авторитета, відомого в кримінальних колах як "Бачіа".

Нагадаємо, у січні в Україні затримали та видворили російського «злодія в законі», відомого у кримінальних колах на прізвисько «Вальтер».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.