НОВИНИ

Перевірити цукерки Порошенка хоче ще й Таджикистан

Таджикистан має намір провести перевірку виробів фабрики Roshen. Про це повідомив представник прес-центру республіканської санітарно-епідеміологічної служби країни.

"Санітарній службі стало відомо про введення заборони на ввезення цукерок Roshen до Росії, і наша служба також має намір провести перевірку їхньої продукції", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, перевірка буде проведена Санітарно-епідеміологічною службою спільно з агентством "Таджикстандарт" і міністерством енергетики та промисловості. За даними "Таджикстандарту", продукція Roshen займає майже 25% ринку солодощів в країні.

Нагадаємо, 29 липня російська санітарна служба ввела заборону на постачання до РФ продукції компанії Roshen через виявлені порушення після експертизи. Зокрема Оніщенко заявив, що у молочному шоколаді Roshen виявлено бензопірен.

У корпорації Roshen сумніваються щодо правильності відбору Росспоживнаглядом зразків для проведення аналізів, що підтверджують відповідність продукції вимогам нормативної документації.

Глава Росспоживнагляду запевняє, що у забороні українських цукерок фірми Roshen немає політичної складової.

Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов створив і очолив групу для проведення консультацій з Росією щодо заборони ввезення на її територію продукції компанії Roshen.

Вже у серпні перевірку продукції кондитерської фабрики  почала санітарна служба Казахстану. Про аналогічні наміри заявила також Білорусь і Молдова.