НОВИНИ

Міліція розшукує осіб, які погрожували меру Керчі

Міліція Криму відкрила кримінальне провадження за фактом погроз меру Керчі Олегу Осадчому. Про це заявила речник головного управління МВС в Криму Ольга Кондрашова.

Як розповіли в міліції, заява про правопорушення  надійшла від одного із співробітників керченського міськради. Він подав її разом з роздруківками коментарів до статті у місцевому виданні "Вночі стріляли в мера Феодосії, він у реанімації", в яких, на його думку,  містилися погрози на адресу Осадчого.

"Заява була прийнята і зареєстрована. Перевірка показала, що є ознаки конкретного складу злочину. Дійсно, мали місце прямі погрози конкретній посадовій особі. У рамках кримінального провадження проводиться розслідування", – сказала Кондрашова.

Вона також спростувала інформацію про те, що на співробітників керченського видання чинився тиск.

"Дії співробітника, який відвідав видання, не виходили за рамки закону. Ні про який тиск мови бути не може. Якби надійшла заява про погрози на адресу будь-якої іншої особи, дії правоохоронців були б такими ж", – додала вона.

Про кримінальне провадженні за фактом погроз меру Керчі журналістові видання Керчь.ФМ повідомив співробітник карного розшуку, який відвідав редакцію. Він попросив видання надати міліції інформацію про всіх осіб, які залишили свої коментарі до цієї статті, а також роздруківку всіх коментарів до статті і правила поведінки на сайті. 

Нагадаємо, у ніч на 27 липня на мера Феодосії Олександра Бартенєва скоїли замах. Бартенєву стріляли у спину з обріза одноствольної рушниці 16 калібру в під'їзді його будинку. Увечері того ж дня мер Феодосії помер у лікарніЗгодом прокуратура Автономної Республіки Крим перекваліфікувала кримінальне провадження з «розбою» і «замаху на умисне вбивство» на «розбій» та «умисне вбивство».

Читайте також: За три роки у Криму загинуло п'ять мерів.