НОВИНИ

Після скандальної цитати про Курченка "Взгляд" залишився без головного редактора

В'ячеслав Чечіло більше не працює головним редактором щоденної газети "Взгляд".

Чечіло вказав, що його звільнення з «Взгляду» не пов'язане з останнім інтерв’ю президента грецького футбольного клубу ПАОК,  в якому було видалено цитату щодо Сергія Курченка. «Ну що за дурість. Ніхто мене не усував. Я пішов сам. І про те, що я йду, в редакції знали ще до публікації інтерв'ю», - сказав він.

Він вказав, що пішов, оскільки отримав більш цікаву пропозицію. «Таблоїд це все-таки не моє. Хочеться спробувати себе в більш серйозній газеті », - сказав Чечіло.

Новим місцем роботи В'ячеслава Чечіло стане посаду першого заступника головного редактора газети Капітал.

Обов'язки головного редактора газети «Взгляд» від 2 серпня виконує перший заступник - Андрій Хрустальов.

Нагадаємо, раніше видання «Взгляд»  прибрало зі опублікованого інтерв'ю президента грецького футбольного клубу ПАОК Івана Саввіді цитату, в якій він висловив сумніви щодо того, що реальним власником ФК«Металіст» є бізнесмен Сергій Курченко.

Редактор пояснив, що прибрав уривок про Курченка через звернення прес-служби футбольного клубу "Металіст". «До нас зателефонували з прес-служби "Металіста" і заявили, що у них прекрасні відносини із Саввіді, і що він, мовляв, такого про президента їхнього клубу сказати не міг. Довести зворотнє ми, в даний час, не можемо. Диктофонного запису в редакції немає, а журналіст перебуває за кордоном », - написав Чечіло.

Курченко ж заявив, що голова грецького клубу зробив замовну заяву. "Коли господарі якихось клубів за якісь бонуси роблять подібні завідомо неправдиві заяви, з одного боку, це неприємно. Але з іншого боку - це зрозуміло. Це дає можливість покращити бюджет їхніх клубів. Я теж знаю трохи більше, ніж їм і вам здається "- сказав Сергій Курченко в коментарі UBR.

Як відомо, газети «Взгляд» та «Капітал»  входять до умовного  медіахолдинга, який пов’язують з першим віце-прем'єр-міністром Сергієм Арбузовим.