НОВИНИ

  ▪   Мілан Лєліч

У суді заяву захисту про операцію на серці Мельник "підтвердив" пов’язкою нижче пояса

Екс-депутат Верховної Ради від ПР Петро Мельник, якого підозрюють в отриманні хабара за вступ до Національного університету податкової служби, вважає, що проти нього вчинили провокацію. Про це він заявив під час судових дебатів щодо обрання йому міри запобіжного заходу, передає кореспондент Тиждень.ua.

«Для мене з самого початку було ясно, що ці люди (хто давав хабар. – Ред.) – заслані!» - сказав Мельник.

Варто зазначити, що Мельник говорить дуже тихо і нерозбірливо, але з його слів можна зробити висновок, що він запросив представника «якоїсь фінінспекції, з яким «радився» щодо цієї ситуації».

Мельник також наголосив, що ніколи не отримував жодних хабарів і нікому не давав вказівки щодо зарахування певних осіб до університету. Він також заявив, що вже написав заяву про звільнення з посади.

«Проти мене почалась психологічна атака, всі ці слідчі дії… мені зробили фізичний контакт з цими грошима», - сказав Мельник.

Реагуючи на клопотання прокуратури щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, Мельник зазначив, що не збирається нікуди втікати.

«Я вмру в Україні», - сказав він.

У свою чергу, захисники Мельника звернулися до суду з клопотанням про внесення застави, гарантом внесення потрібної суми коштів при цьому мають стати родичі Мельника.

Захисник також неодноразово вказували на вкрай поганий стан здоров’я їхнього клієнта і заявили, що ще вчора йому було проведено операцію на серце.

Як доказ в перерві засідання Мельник продемонстрував пов’язку на паху, яка перетискає стегнову артерію.

У відповідь на питання журналістів, чому пов’язка на паху, а не на серці, захисники не змогли дати чіткої відповіді.

Наразі слідча суддя Марія Пілаєва пішла до нарадчої кімнати на невизначений час для ухвалення рішення.

Нагадаємо, 27 липня працівники головного управління внутрішньої безпеки міністерства доходів і зборів спільно з головним управлінням боротьби з організованої злочинністю МВС затримали ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника під час отримання хабара в загальній сумі 120 тис. грн. 

31 липня Печерський районний суд Києва ухвалив застосувати до Мельника примусовий привід для участі в судовому засіданні 1 серпня. Суд вирішив, що Мельник не надав переконливі дані про об'єктивні причини своєї відсутності на суді та стан свого здоров'я.

Прокурор вважає, що Мельник симулює хворобу, ухиляється від обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою, а стан здоров'я дозволяє йому з'явитися в суд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.