НОВИНИ

  ▪   Мілан Лєліч

Мельника привезли у суд на швидкій

Керівника Національного університету податкової служби, екс-депутата Верховної ради від ПР Петра Мельника, якого звинувачують у корупції, доставили до будівлі Печерського суду, де слухається справа про обрання йому запобіжного заходу. Про це повідомляє кореспондент Тиждень.ua.

Наразі карета швидкої допомоги стоїть у дворі суду.

Присутні журналісти через скло «швидкої» змогли побачити, що Мельник лежить на кушетці.

Фото із Facebook Vladyslav Musiienko

Водночас, як повідомив помічник судді Маріїї Пилаєвої початок розгляду справи відкладається, оскільки суддя принаймні до 11-ої ранку перебуватиме у нарадчій кімнаті в іншій справі.

Про час початку слухання справи Мельника журналістів пообіцяли повідомити додатково.

Як повідомлялось, 31 липня Печерський районний суд Києва ухвалив застосувати до Петра Мельника примусовий привід для участі в судовому засіданні 1 серпня. Суд вирішив, що Мельник не надав переконливі дані про об'єктивні причини своєї відсутності на суді та стан свого здоров'я.

Прокурор вважає, що Мельник симулює хворобу, ухиляється від обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою, а стан здоров'я дозволяє йому з'явитися в суд.

27 липня працівники головного управління внутрішньої безпеки міністерства доходів і зборів спільно з головним управлінням боротьби з організованої злочинністю МВС затримали ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника під час отримання хабара в загальній сумі 120 тис. грн. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.