НОВИНИ

Новий посол США в Україні склав присягу

Джефрі Пайетт склав присягу на посаді посла Сполучених Штатів Америки в Україні 30 липня у приміщенні Державного департаменту CША у Вашингтоні

Новий посол планує приступити до своїх обов'язків в Україні в найближчому майбутньому.

Після церемонії присяги новий посол звернувся зі словами вдячності до присутніх, серед яких були його дружина, діти і батьки.

Нагадаємо, сенат затвердив Пайетта на посаді посла США в Україні 9 липня. Він замінить Джона Теффта, який приступив до виконання своїх обов’язків в Україні 20 листопада 2009 року.

Під час слухань в комітеті сенату з міжнародних відносин  20  червня  Джефрі Пайетт пообіцяв, що у разі затвердження буде спонукати українську владу виконати усі умови ЄС для підписання Угоди про асоціацію, включно з припиненням вибіркового переслідування та звільненням колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко:

«Якщо мені пощастить і мене затвердять, моїм першим пріоритетом протягом перших тижнів буде працювати з колегами та мобілізувати дипломатичні зусилля, розпочаті послом Теффтом, аби спонукати президента Януковича увійти у двері, які перед ним відчинив Європейський Союз», - заявив Джефрі Пайетт.

 Джеффрі Пайетт - фахівець у справах Південної і Середньої Азії. З 2002 по 2007 рік він працював у посольстві США в Нью-Делі (Індія), спочатку в якості радника-посланника з політичних питань, а з червня 2006 року був заступником посла в Індії.

З 2007 по 2010 рік - заступник голови місії США в Міжнародному агентстві з атомної енергії та міжнародних організаціях у Відні (Австрія).

З 2010 року був першим заступником помічника голови Бюро у справах Південної та Центральної Азії.