НОВИНИ

Російських військових зобов’язали починати ранок з державного гімну

Міністр оборони РФ генерал армії Сєргєй Шойгу доручив всім військовим колективам російської армії починати ранок з виконання гімну Росії. Відповідне доручення Шойгу дав на засіданні колегії Міноборони РФ при обговоренні питання про духовно-моральне та патріотичне виховання військовослужбовців.

"Командуючих і командирів прошу забезпечити виконання гімну Росії. Доручаю, щоб кожен ранок у  військових колективах починався з виконання гімну, чим би військовослужбовці не займалися", - сказав Шойгу.

Міністр оборони також доручив скласти перелік книг з військово-патріотичної тематики, прочитання яких обов'язкове для військовослужбовців.

Також міністр вважає за необхідне підготувати короткий курс історії російської армії. Він вказав, що якщо не виходить підготувати єдиний курс історії для країни, потрібно підготувати такий підручник для армії і ввести його в усі курси навчання військовослужбовців.

Міністр також констатував, що армія стикається з проблемою  наркотиків. У зв'язку з цим, на його переконання, у військово-медичному управлінні і всіх профільних установах потрібно створити службу з контролю за можливим вживанням наркотиків, через яку повинні проходити всі - від солдата до командира.

Крім того Шойгу розпорядився в цьому році завершити створення кіностудії при телеканалі "Зірка", зазначивши, що ця кіностудія займатиметься художніми, документальними і, можливо, анімаційними фільмами.  

Нагадаємо, як пишутьЗМІ, у Міністерстві оборони Росії заборонили своїм працівникам, що мають доступ до секретної інформації, здійснювати візити та відпочивати у низці країн світу, в тому числі й семи колишніх республіках СРСР