НОВИНИ

Столична влада хоче виселити кінотеатр "Жовтень"

Дирекція кінотеатру «Жовтень» отримала від Київської міської держадміністрації попередження про можливість виселення через суд.

«Нас уже попередили. Від департаменту комунальної власності (КМДА - ред.) ми отримали лист, в якому написано: «Відпрацьовується питання про припинення користування та виселення ТОВ «Кіноман» в судовому порядку»,  - розповіла  директор кінотеатру «Жовтень» Людмила Горделадзе.

«Термін орендного договору закінчується в 2020 році. Але міська влада готова розривати договір через суд», - додала вона.

На її переконання, виселення може відбутись у рамках реорганізації комунальних кінотеатрів у  КП «Київкінофільм.

В той же час Горделадзе  заявляє, що  просто приєднати «Жовтень» до  "Київкінофільму" не вдасться, оскільки його приміщеннями керує не комунальне підприємство, а ТОВ «Кіноман», створене співробітниками кінотеатру.

Нагадаємо, Київрада  дозволила розширити комунальну мережу «Київкінофільм»   з 8 до 16 кінотеатрів.  Зараз працюють комісії з реорганізації у кінотеатрах «Братислава», «Київська Русь», «Лейпциг», «Ленінград», «Росія», «Флоренція», «Загреб».

«Багато кінотеатрів без всяких договорів впускають на свою територію орендарів, отримуючи в кишеню великі гроші. У міськвлади немає намірів приватизувати ці кінотеатри або міняти їх цільове використання. Наше завдання - зберегти їх як єдину систему і їх цінову політику. Київрадою було прийнято рішення створити одну юридичну особу, що унеможливить перепрофілювання кінотеатрів», - заявляв голова КМДА Олександр Попов.

У мерії запевняють, що після цієї процедури кінотеатри працюватимуть, як і раніше, за доступними цінами. Реорганізацію планують завершити до середини вересня.