НОВИНИ

Мельника примусово привезуть до суду

Печерський районний суд Києва ухвалив застосувати до підозрюваного в корупції керівника Національного університету податкової служби Петра Мельника примусовий привід для участі в судовому засіданні 1 серпня.

Засідання розпочнеться о 10.00.

Суд ухвалив таке рішення у зв'язку з тим, що прийшов до висновку щодо неповажності причини відсутності Мельника на засіданні, оскільки не були надані належні дані про об'єктивні причини відсутності та стан здоров'я підозрюваного.

Суд ухвалив рішення про примусовий привід у відповідності зі ст.187 Кримінального процесуального кодексу.

Нагадаємо, Мельник сьогодні не прибув на судове засідання 31 липня. Як заявив адвокат, Мельник перебуває у реанімації, його готують до операції на серці. Однак адвокат не зміг озвучити точний діагноз свого підзахисного.

Прокурор вважає, що Мельник ухиляється від обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою, а стан здоров'я дозволяє йому з'явитися в суд.

27 липня працівники головного управління внутрішньої безпеки міністерства доходів і зборів спільно з головним управлінням боротьби з організованої злочинністю МВС затримали ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника під час отримання хабара в загальній сумі 120 тис. грн.