НОВИНИ

На Донеччині місцеві мешканці перекрили дорогу на знак протесту проти «покращення»

Жителі міста Дружківка Донецької області перекрили центральну вулицю Леніна, вимагаючи переглянути тарифи на послуги житлово-комунального господарства.

Близько 100 осіб ходять по пішохідному переході, не пропускаючи транспорт.

Вони тримають у руках плакати "Приберіть комунальний зашморг", "Ні комунальному грабежу", "Тарифи під народний контроль".

Перекриття дороги сталося після мітингу, який проходив зранку біля будівлі Дружківського міськвиконкому. Наразі там проходить сесія міськради, на засідання якої також винесено і питання про перегляд тарифів.

На мітингу більше 500 городян вимагали знизити тарифи на житлово-комунальні послуги, які з січня 2013 року зросли в 2 рази.

При цьому біля будівлі міськради також мітингують і їхні «супротивники» – працівники компанії "ПЖРП", монополіст з надання житлово-комунальних послуг у Дружківці. Їх близько 100 осіб, більшість у спецодязі. Вони, у свою чергу, вимагають не переглядати тарифи.

Як повідомлялось, на Полтавщині у місті Кременчук у лютому відбувся мітинг жителів мікрорайону «Перший Занасип» проти підвищення тарифів на утримання житла.

Нагадаємо, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник заявив, що тарифи на житлово-комунальні послуги для населення не зростатимуть.