НОВИНИ

Прокурор звинувачує Мельника у симуляції та вимагає його арешту

Прокурор Максим Лавренюк просить Печерський райсуд Києва обрати для підозрюваного в корупції керівника Національного університету податкової служби, колишнього народного депутата Петра Мельника запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, незважаючи на те, що підозрюваний не з'явився на судове засідання у зв'язку з тяжким станом здоров'я. Про це він сказав під час судового засідання.

Прокурор вважає, що Мельник ухиляється від обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою, а стан здоров'я дозволяє йому з'явитися в суд.

"Я вважаю, підозрюваний симулює тяжке захворювання. Зазначене захворювання не перешкоджає Мельнику з'явитися в суд", - зазначив він.

Слідчий у справі Мельника Олег Зайцев під час судового засідання наголосив, що підозрюваний двічі відмовився від проведення медичної експертизи фахівцями комісії Міністерства охорони здоров'я на виконання постанови суду про обов'язкове проведення такої експертизи.

Він також зазначив, що Мельник відмовився від вручення повідомлення про підозру його в скоєнні кримінального правопорушення.

Зайцев наголосив, що, за його спостереженням, стан здоров'я Мельника задовільний.

"Коли я зайшов до нього, Мельник сидів на кушетці й приймав їжу. Коли зайшли лікарі (фахівці комісії МОЗ), він ліг на кушетку й сказав, що йому навіть розмовляти тяжко", - зазначив слідчий.

Головуюча суддя Марія Пилаєва вийшла в кімнату для нарад для ухвалення рішення.

Нагадаємо, підозрюваний у корупції керівник університету податкової служби Мельник не прибув на судове засідання 31 липня. Як заявив адвокат, Мельник перебуває у реанімації, його готують до операції на серці. Однак адвокат не зміг озвучити точний діагноз свого підзахисного.

27 липня працівники головного управління внутрішньої безпеки міністерства доходів і зборів спільно з головним управлінням боротьби з організованої злочинністю МВС затримали ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника під час отримання хабара в загальній сумі 120 тис. грн. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.