НОВИНИ

Мельник не прийшов у суд, а зліг у реанімацію

Підозрюваний у корупції керівник Національного університету податкової служби, колишній народний депутат від ПР Петро Мельник не прибув на судове засідання з обранню йому запобіжного заходу. Про це журналістам повідомив адвокат підозрюваного Руслан Місюна.

"Мельник перебуває у реанімації в дуже важкому стані", - сказав він.

Адвокат наголосив, що його підзахисного готують до операції на серці, однак не зміг озвучити точний діагноз Мельника.

«Петро Мельник перебуває в реанімації районної лікарні у місті Буча. Його готують до операції на серці. Операція відбудеться сьогодні», -  заявив адвокат.

Також Місюна заявив, що 30 липня, близько 21.00 вечора, слідчий намагався провести  слідчі дії в палаті його підзахисного.

«Слідчий в 21.00 намагався проникнути в реанімацію. Медичний персонал йому перешкоджав, але він проігнорував їх і зайшов у палату до мого підзахисного. Він проводив якісь незаконні дії. Я не знаю, що вони там робили, мене туди не запрошували. Він пробув там з 21.00 до 22.00», - сказав адвокат.

Нагадаємо, 27 липня працівники головного управління внутрішньої безпеки міністерства доходів і зборів спільно з головним управлінням боротьби з організованої злочинністю МВС затримали ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника під час отримання хабара в загальній сумі 120 тис. грн. 

28 липня Мельника перевезли до лікарні швидкої допомоги на Лівому березі Києва з СІЗО. Згодом стало відомо, що його госпіталізували через високий тиск

Під час судового засідання 29 липня Петру Мельнику викликали швидку допомогу. Суд переніс розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу на 30 липня. Однак і цього дня суд не зміг обрати Мельнику запобіжний захід.  Суд відклав розгляд справи до 31 липня, оскільки дані захисту і прокуратури щодо стану здоров’я Мельника були розбіжними. Суддя зобов’язала слідчого до ранку середи провести експертизу стану здоров’я підозрюваного і висновки надати суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.