НОВИНИ

Глава Росспоживнагляду запевняє, що в українських сирах і цукерках Roshen немає політики

Глава Росспоживнагляду, головний санітарний лікар Росії Геннадій Оніщєнко запевняє, що у забороні його відомством українських цукерок фірми Roshen немає політичної складової. Про це Оніщенко заявив журналістам 31 липня.

"Раніше були сири - болюча тема була, забулася. Тепер нова тема. Як би не кричали, що не шукали політичну складову - не знайдуть. Мова про якість, що не відповідає заявленим вимогам", - заявив Оніщєнко.

До цього він запевняв, що нові дослідження продукції Roshen не зняли колишніх претензій, а лише їх посилили. За його словами , також буде досліджена можливість ввезення на територію Росії продукції з литовською та угорської фабрик Roshen.

Як повідомлялось, раніше Оніщєнко попередив партнерів Росії з Митного союзу про неприпустимість реекспорту продукції української компанії Roshen", яка заборонена до ввезення на територію Російської Федерації.

Нагадаємо, 29 липня російська санітарна служба ввела заборону на постачання до РФ продукції компанії Roshen через виявлені порушення після експертизиЗокерма Оніщенко заявив, що у молочному шоколаді Roshen виявлено бензопірен.

У корпорації Roshen сумніваються щодо правильності відбору Росспоживнаглядом зразків для проведення аналізів, що підтверджують відповідність продукції вимогам нормативної документації, що не передбачає .

Водночас у Молдові, агентство з безпеки продовольства також не виключає проведення вибіркового тестування продукції української корпорації.