НОВИНИ

Королевська запевняє, що дефіцит Пенсійного фонду змінюється "за графіком"

Міністр соціальної політики Наталія Королевська заявляє, що наразі немає ніяких підстав стверджувати, що показник дефіциту Пенсійного фонду буде більшим, ніж закладений в держбюджеті на 2013-й рік. Про це міністр сказала на прес-конференції 29 липня.

"Затверджений дефіцит Пенсійного фонду до кінця року має становити 21 млрд грн. На сьогоднішній день ми повністю йдемо за графіком, і якщо не буде ніяких нюансів або питань, то дефіцит Пенсійного фонду буде в планових показниках", - сказала Королевська.

Вона вказала, що у міністерстві наразі не бачать жодних загроз, щоб дефіцит Пенсійного фонду збільшуватиметься.

Королевська також повідомила, що зараз всі доходи і видатки Пенсійного фонду повністю розподіляються згідно з розписаними у держбюджеті нормами.

Міністр додала, що в даний час дохідна частина Пенсійного фонду на 1,4 млрд грн. перевищує закладені в бюджеті показники, тобто "можна сказати, що ми з меншим дефіцитом виходимо на кінець року".

У той же час,  Королевська зазначила, що всі додаткові кошти, які з'являться в Пенсійному фонді, мають бути спрямовані на підвищення пенсій. "Ми хочемо, в першу чергу, підняти пенсії нашим пенсіонерам, і весь ресурс, який буде додатково зібраний, позаплановий ресурс Пенсійного фонду, буде спрямований на покращення пенсій" , - сказала вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.