НОВИНИ

Янукович орденами відзначив заслуги митрополитів РПЦ

Президент Віктор Янукович нагородив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня п’ятьох митрополитів Російської православної церкви. Відповідний указ про відзначення державними нагородами України релігійних діячів РПЦ підписано 28 липня, повідомляє прес-служба президента

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено п’ятьох митрополитів РПЦ: митрополита Саранського і Мордовського Варсонофія, митрополита Волоколамського Іларіона, митрополита Бєлгородського і Старооскольського Іоанна, митрополита Мінського і Слуцького Філарета, митрополита Крутицького і Коломенського Ювеналія.

Священнослужителі РПЦ нагороджені «за значний особистий внесок у розвиток духовності, багаторічну плідну церковну діяльність та з нагоди відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі».

Нагадаємо, 27 липня президент Віктор Янукович нагородив 14 предстоятелів православних церков орденом Ярослава Мудрого І ступеня «за визначну церковну діяльність, спрямовану на піднесення авторитету православ'я у світі, та з нагоди відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі».

Також Янукович нагородив Вселенського Патріарха Ворфоломія І орденом Свободи.  

Президент Росії Владімір Путін, який приїхав до Києва на святкування 1025-річчя хрещення Русі, вручив державні нагороди РФ ієрархами Української православної церкви Московського патріархату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.